O nás

ARIGA s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1997 ako špecialista na internetové komunity a osobité technologické segmenty.

Už v tomto roku sme vytvorili internetový magazín Mobil.cz venovaný vtedajšej novinke, mobilným telefónom, neskôr sme k nemu pridali magazín o počítačoch Technet.cz a veľa ďalších. Považujeme sa za prieskumníkov, zaujímame sa o progresívne odbory vyžadujúce technickú excelenciu, predstavivosť a kreativitu. Aj to nás viedlo k tomu, aby sme v roku 2001 odpredali vtedajšie portfólio webových služieb spoločnosti MAFRA a.s. – mobilné telefóny, počítačové hry aj počítače do dlane sa beznádejne stávali mainstreamovou záležitosťou a my sa nechceme zaoberať supermarketovým tovarom.

V roku 2005 sme sa začali  zaoberať hodinkami a priniesli sme spravodajský a diskusný server Chronomag pre všetkých,  pre ktorých je mať koliesko navyše, nie vada, ale vášeň. A v roku 2007 sme priniesli českému internetu ďalšiu vášeň – svietidlá. Dobré svietidlo, to nie je len tak. Ak od neho veľa vyžadujete, nemôžete si kúpiť len tak nejaké. A sami sme chceli nejaké, ktoré by splňovalo všetky naše podmienky. Prebrali sme dostupné výrobky na trhu a zistili sme, že naše podmienky splňujú špičkové svietidlá Fenix. Nič, čo by nás uspokojilo, v Európe na trhu nebolo. A tak sme sa obrátili priamo na výrobcov, dlho sme s nimi diskutovali a nakoniec sme sa stali výhradnými dovozcami svietidiel, za ktoré môžeme dať ruku do ohňa. Vieme, že nie je svietidlo, ktoré by uspokojilo každú potrebu, ale dokážeme vám poradiť, vieme čo na aké použitie očakávate, skrátka máme skúsenosti. A nimi vám pomáhame vybrať si to, čo potrebujete.

Komunity ľudí, zaujímajúcich sa o výnimočné technológie a začínajúce trendy, je niečo, čo nás baví, inšpiruje a živí viac ako desať rokov a máme s tým rozsiahle skúsenosti. Dúfame, že aj vám prídu naše skúsenosti vhod.Wmns Jordan Delta Breathe White Blue Green Women Casual – Visit for Sneakerheads – Mhscfoot News – Rare Pair Shop in NYC Is a Must | nike elastico kids boots shoes clearance – 167 Release Info – Air Jordan 13 Del Sol 414571 , FitforhealthShops

Náhľadový obrázok - O nás
Aby bolo legislatíve EÚ učinené zadosť, vedzte, že tento web využíva cookies, ako drvivá väčšina všetkých stránok na internete.
Ďalším používaním webu s ich využitím súhlasíte. Ďalšie informácie >